У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Ебола у лікаря, який повернувся з гуманітарної місії в Демократичній Республіці Конго. Цю інформацію надала France24 з посиланням на Міністерство охорони здоров’я Франції. Лікар перебуває в ізоляції, а контакти з ним відстежують органи охорони здоров’я. В Міністерстві додали, що загроза для населення Європи загалом є низькою.