Український чиновник повідомив, що війська РФ атакували автозаправну станцію на околиці Сум. У результаті цього нападу постраждали троє цивільних осіб, які були на станції. Також були пошкоджені автомобілі. Причини та наслідки цієї атаки наразі з’ясовуються.