Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Новини України

Український чиновник повідомив, що війська РФ атакували автозаправну станцію на околиці Сум. У результаті цього нападу постраждали троє цивільних осіб, які були на станції. Також були пошкоджені автомобілі. Причини та наслідки цієї атаки наразі з’ясовуються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *