У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн

Новини України

У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка принесла збитки у розмірі щонайменше 87,5 млн грн. Зловмисники незаконно підключилися до газорозподільної системи, щоб красти газ для роботи місцевої котельні. Нафтогаз передав матеріали до правоохоронних органів для притягнення винних до відповідальності. Компанія планує вимагати компенсацію і пообіцяла розкрити імена організаторів схеми. Глава Нафтогазу зауважив, що країна має великі збитки від крадіжок газу, які ускладнюються нестабільною ситуацією на газовидобувних об’єктах та імпортним газом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *