Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку під час спеціального звернення на Даунінг-стріт. Він пояснив, що кожне його рішення було спрямоване на благо країни, а тому він вирішив піти з посади лідера Лейбористської партії. Стармер вже звернувся до партійного комітету з проханням розпочати процес виборів нового лідера. Він залишиться прем’єр-міністром до завершення виборів і гарантує впорядковану передачу влади. Ця відставка сталася після перемоги мера Великого Манчестера Енді Бернем на довиборах в окрузі Мейкерфілд, що відкрило йому можливість балотуватися на посаду лідера Лейбористської партії. Стармер вважає, що він вже не має достатньої підтримки у власній партії, тому вирішив піти з посади.