Іран знову закрив Ормузьку протоку

Новини світу

Іранське військове керівництво оголосило про знову закриття Ормузької протоки через порушення угоди зі сторони США. Вони стверджують, що американці порушили угоду про закінчення війни між країнами, яка припинила бойові дії. Іранці назвали цей крок відповіддю на удари Ізраїлю по Лівану. Вони попередили, що якщо агресія триватиме, будуть вжиті подальші заходи для змушення ворога дотримуватися угоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *