Водії «Київпастрансу» проходять тренінги з обслуговування пасажирів із числа маломобільних груп
Навчання проводять у межах Національного тижня безбар’єрності для близько 100 водіїв, які нещодавно почали роботу на маршрутах столиці. Торік навчання пройшли всі водії автобусів, трамваїв і тролейбусів – майже 1 500 працівників. Практичні заняття відбуваються в невеликих групах із моделюванням ситуацій, які можуть виникати під час роботи на маршрутах. Учасники вдосконалюють навички комунікації з пасажирами […]
Продовжити читання