НАТО розпочало місію в Арктиці
НАТО оголосило про початок місії Arctic Sentry, спрямованої на зміцнення присутності Альянсу в Арктиці в межах домовленостей щодо зниження напруженості всередині блоку, спричиненої заявами президента США Дональда Трампа про намір набути контроль над Гренландією. Про це пише Reuters. Нова місія координуватиме військову присутність союзників у регіоні, зокрема проведення навчань. “Arctic Sentry підкреслює відданість Альянсу захисту […]
Продовжити читання