Ексдиректора підприємства держрезерву підозрюють у розтраті майже 14 млн
Колишнього керівника одного з підприємств системи державного резерву України підозрюють у розтраті понад 13,9 млн гривень. Обвинувальний акт був скерований до суду прокурорами Офісу Генерального прокурора за множинні факти розтрати грошових коштів через зловживання службовим становищем в умовах воєнного стану. Керівник держпідприємства налагодив схему розтрати майна підприємства, перераховуючи кошти на рахунки фіктивних компаній за непоставлені […]
Продовжити читання